Jump to content
Sign in to follow this  
Dazai

Reclamatie ForWWarD [RESPINS]

Recommended Posts

Nick-ul dvs: Dazai

Nick-ul admin-ului: ForWWarD

Motivul reclamatiei: Omu nu stie sa faca verificare in pc.. Deci el a spus ca eu raman banat doar pentru simplu fapt ca acum cateva saptamanii au fost niste Coduri in acest pc, sublieniez.. acum cateva Saptamanii. i-am zis omului sa se uite la data, la toate cele, dar e incapatanat, stiu ca esti Fondator,  dar nu e frumos ce faci, pentru ca te-ai uitat la data, la ore.. In ultimele saptamanii nici macar nu au existat coduri in acest pc, de folisit sa nici nu mai zic, dar el a considerat ca daca am avut acum aproape o luna 2-3 coduri in pc, si se poate verifica , cand am descarcat acele coduri acum o luna, mai mult de 10 min nici nu le-am tinut in pc, se poate verifica data si ora la care acele coduri au fost descarcate si data si ora la care tot acele coduri au fost sterse.. Daca era sa am ceva de ascus, nu mai stateam atat ca prostu azi dupa tine sa-mi faci verificare.  Sa spuna si celalalti Fondatorii daca se da ban pe ceva ce s-a intamplat acum o luna, dar faza e ca nici macar nu s-a intamplat, dupa cum am spus si mai sus.. Codurile acele au fost sterse la maxim 30 de min de la descarcarea lor. Dar el spune ca se pune oricum ar fi.. i-am explicat omului frumos ”Uita-te la ce s-a folosit, daca s-a folosit, uita-te la recente” Dar pe om l-a interesat ca osf-ul a gasit ceva de acum o luna , dar nu s-a folosit nimic.. Du-te pe Area, pe leagucs si intreaba cate verificari mi s-au facut si nu am luat ban, ca oamenii au vazut ca in momentul ala si nici in trecut nu le-am folosit.. Tu nici macar n-ai facut verificare.. 5 min cat ai facut tu nu se poate numi verificare, peste tot pe unde mi s-a mai facut.. sunb 30 de min nu a durat.. Eu spun sa intrati 3 sau 4 de-odata la mine in pc si sa verificati data la care au existat acele coduri in pc si mai ales cand au fost sterse

Data & ora: acum 10 min

Dovezi [ScreenShot consola]: Toata chestia asta s-a intamplat pe TS3 nu am ce dovada sa pun

IP:  

109.98.133.37

SteamID: STEAM_0:1:527265103

Alte detalii: Detaliile sunt mai sus

• Angry 1

Daca ai coduri in calculator din partea mea esti ZERO ! Si o sa ramai banat aici si pe server si pe ts ! 

Acum 4 minute, Dan a spus:

Daca ai coduri in calculator din partea mea esti ZERO ! Si o sa ramai banat aici si pe server si pe ts ! 

Ai inteles gresit.. Nu am coduri in pc.. Am avut acum o luna, si se poate verifica ca nu le-am tinut nici macat o ora in pc si le-am sters

Acum 2 minute, Dazai a spus:

Ai inteles gresit.. Nu am coduri in pc.. Am avut acum o luna, si se poate verifica ca nu le-am tinut nici macat o ora in pc si le-am sters

Contra! Aceeasi problema si pe TS3 si Mix, tu meriti sa fi banat pe toate comunitățile 

Posted (edited)

Dazai , asculta'mi sfatul , reinstaleaza WINDOWS , fa o scanare WARGODS , pe curat , si fa o cerere de unban posteaza scanarea si incearca sa nu suferi aiurea , suntem alergici la cei care joaca cu COD , si cine a jucat cu siguranta o v'a mai face , nu inteleg un lucru , primesti mai multi bani la alocatie / salariu daca castigi un meci ??? O avansare ceva ? Mai bine cel mai prost pe harta , dar curat , decat cel mai bun , dar codat . Jucand cu coduri nici o data nu v'ei invata sa joci si nici satisfactia ca ai batut TU , nu codul , un jucator sau ai luat un ACE sau un mix .....

Edited by DeiCS (see edit history)
  • Like 1

Acum 5 minute, DeiCS a spus:

Dazai , asculta'mi sfatul , reinstaleaza WINDOWS , fa o scanare WARGODS , pe curat , si fa o cerere de unban posteaza scanarea si incearca sa nu suferi aiurea , suntem alergici la cei care joaca cu COD , si cine a jucat cu siguranta o v'a mai face , nu inteleg un lucru , primesti mai multi bani la alocatie / salariu daca castigi un meci ??? O avansare ceva ? Mai bine cel mai prost pe harta , dar curat , decat cel mai bun , dar codat . Jucand cu coduri nici o data nu v'ei invata sa joci si nici satisfactia ca ai batut TU , nu codul , un jucator sau ai luat un ACE sau un mix .....

Deci.. Nu am jucat cu coduri, ce a gasit el a fost de acum o luna si nici macar nu au fost folosite, au fost doar descarcate, o sa reinstalez si Windows-ul, dupa cum i-am spus lui Dx.. Daca aveam ceva nu mai insistam atat pe o verificare.. Am stat azi de la 10 pana la 3 sa mi se faca verificare  si am stat special pentru a mi se face Verificare, in celelate parti unde mi s-au facut verificare  nu a fost o problema ca au existat coduri in pc-ul asta acum o luna, normal ar trebui sa nu se ia in considerare ce s-a intamplat acum o luna, chiar daca as fi folisit, desi n-am folosit.. Acum o luna nici macar nu jucam.. Joc doar de cateva zile aici, si repet.. nu s-a folosit nimic , se poate uita la data cu programele de verificare

1 oră în urmă, Dazai a spus:

bai bro ori esto PRO player ori nu..ce cautatu codurile alea la tine pe Adolf nu il intereseaza daca le ai folosit sau nu  tot ce conteaza e ca au fost la tine in PC :).. chiar nu imi vine sa cred , te credeam jucator PRO ,dar avem drq o varsta suntem in 2020 mai jucati cu coduri acum cand chiar aveti o experienta de gamer si de jucat CS, aiurea rau man aiurea 😞 

Ce a zis el cand am intrat la el in pc au fost urmatoarele "In pc-ul asta nici macar n-am descarcat vreun cod" la nici 5 minute, gasesc cheat-uri pentru wallhack / aimhack, mai multe chestii pe care el le downloadase inainte cu 7 zile. una folosita chiar recent -> 20.03.2020 <- 

- Scuza lui, uitate cand le-am folosit. a si colac peste pupaza inainte si dupa sa intru eu, intra-se in regedit. unde se poate sterge foarte usor si sa ramana clean istoricu calculatorului. 

- sa zici mersi ca ti-am raspuns si nu ti-am trimis topicul la cos direct. ca asa meritai, du-te pe ce comunitate vrei tu sau de unde ai venit

Topic inchis [CERERE RESPINSA]

• Like 3
  • Thanks! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...