Jump to content
Sign in to follow this  
IordaChe

[NORD] Cerere Unban IordaChe

Recommended Posts

1. NickName: IordaChe

2. IP: 86.127.143.14 

3. SteamID: STEAM_0:1:451598328  

4. Data & Ora: 14.01.2020 15:03

5. NickName-ul Admin-ului: Madalinaa<3

6. Motiv: ban permanent pe motiv ca am zis la un plaier "mati" dupa care sa plans la andrei ca cica o amenint ceea ce nu sa intamplat puteti sa va uitati in ftp , are ceva personal cu mine de cand i-am dat ban eu la prietenul ei acum 2 luni,

cred ca a deranjato de mi-a dat ban permanent ca i-am zis sa munceasca ca d-aia are admin, dupa ce i-am zis la acel plaier "mati" mi-a zis ea sa vb frumos iar eu i-am zis sasi faca treaba sami dea gag, ceea ce ea nu a facut, foarte frumos din partea ei ,

a intrat andrei la mine pe canal pe ts si a traso si pe ea si a intrebato dc mi-a dat ban permanent, a raspuns "asa vreau eu "

7. Dovada obligatorie(Poza consola ) : https://imgur.com/a/gnwkMUQ

In primu rand si daca sufar , stiu sa-mi fac treaba si ca admin si ca plaier ca ce vrei tu

daca sufar sufar pe spatele meu ca stiu sa sufar

daca indur indur pe spatele meu si tot asa

dar tu ca admin esti 0 ai dat dovada de 0 admin la cum ai procedat cu mine acum,

acum mi-a spus andrei ca mi-a scos banu si mi-ai dat 2 ore , nici alea 2 ore nu trebuia ca nusti regulamentul

daca injuri trebuie gag dupa kick dupa ban, iarta-ma pe mine ,

1. Ti-am scos din permanent si ti l-am schimbat in 2 ore dupa ce am vorbit cu tine si cu Andrei, în condițiile în care dacă altor admini li s-ar vorbi așa, nu e deranj dacă au banat sau nu permanent. 

2. Ți-am zis să vorbești frumos, chiar nu mă intereseaza pe mine ca esti Iordache, e irelevant. Si pana sa-l injuri pe server, ai mai zis si pe ts, și nu ti-am zis nimic ca de ce vorbesti ca pe târlă. 

Si tu ma iei pe mine cu "fac ce vreau", "fă-ți treaba de admin ca muncești pentru noi",  si talente de astea. Parerea  mea este ca Iordache e prea tinut in slăvi si de fiecare dată când intră, mereu are ceva de comentat sau talente. 

• Like 1
  • Thanks! 2

numai comentez nimic

iarta-ma pe mine 😞

tu ai ceva de cand i-am dat ban la skunk ala atunci :))) de atunci tot plangi

pot sa ma joc si in alta parte stai linistita !!!

si nu ma joc ca esti tu pe srv gen "fata" ma joc ca am prieteni pe srv la forward 🙂

cum se juca skunk ala ca a venit dupa tine mvaii mvaiii:

si in primu rand nu trebuia nici 2 ore sami dai, 

imi dadeai gag pt motiv "mati" dupa care kick dupa care ban 2 ore regulament din 1999...

Edited by IordaChe (see edit history)

Eu ti l-as lasa permanent daca ma întrebi pe mine! Joaca mai bine în altă parte și așa nu avem loc de aerele tale🤗

Screenshot_20200114-153929_Photo Editor.jpg

• Thanks! 1

si e ceva gresit in stai linistita fati treaba ????? nu te ambala  fata mea dute si paraste ca la tine la tara acolo :))))

ai admin am injurat dami gag  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by IordaChe (see edit history)

Acum 37 minute, IordaChe a spus:

dar tu ca admin esti 0 ai dat dovada de 0 admin la cum ai procedat cu mine acum,

Dragă Iordache rămai cu banu 2 ore pentru simplu fapt ca stii perfect ca nu se injură pe srv de public, iar să afirmi că Mădălina este 0 ca și admin este o jignire adusă staffului. Am discutat deja cu Madalina despre această situație si data viitoate vei lua gag!! 

T.C!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...