Jump to content
Sign in to follow this  
quick aka KeNtT

Bye Bye. Imi cer scuze pentru greselile mele

Recommended Posts

Salut. Vreau sa imi cer scuze pentru greselile mele Se vede ca am prostie mare si nu vreau sa aveti vre-o pierdere pe sv. Am avut momente bune si rele pe sv. Acest sv a fost cel mai tare sv din cate am adminat. Va urez succes pe mai departe si sper, sper sa nu mai am atata prostie in cap. in caz ca intereseaza pe cineva ban-ul acesta este.

Ban Information 
Name: quick aka KeNtT 
IP: 82.78.30.6 
Reason: prostie.mare. 
Unban Time: Permanent Ban 
Admin Name: quick aka KeNtT 
Admin SteamID: STEAM_1:0:1760738123 

V-am pupat si va urez succes pe mai departe

by: quickNoTheRE

Chiar daca am gradul de moderator am si eu o parere sau ceva sa ii spun. Atunci cand un admin greseste nu trebuie sa se planga sau sa faca gesturi de genul ,orice admin greseste si din aceste greseli inveti , nu iti face nimeni nimic daca gresesti din contra iti va atrage atentia si trebuie sa fii mai atent. Dupa parerea mea este un gest de copil ceea ce faci sau ce spui, am inteles ca ai gresit, dar pe viitor trebuie sa fii mai atent cand te uiti pe un jucator, nu la prima greseala sa iti dai singur ban si sa spui ca nu  vrei sa mai adminezi si alte chestii. Esti la inceput pe acest server asa cum sunt si eu si poate si alti dar nu trebuie sa procedezi in felul acesta  atunci cand gresesti. Asta a fost parerea mea. Succes pe viitor si mai mare atentie ! 

Edited by M4rKel0N (see edit history)

Din greseli invata omu da tu stii ce faci!

Acum 1 minut, Deea. a spus:

Din greseli invata omu da tu stii ce faci!

Deea mai se trece cu vederea o greseala,. dar a doua e deja prostie. Ador acest sv si il iubesc ca daca nu, nu mi-as fii dedicat atata timp pt sv. Acest sv e perfect, dar singur-ul defect sunt eu din pacate =(

se intampla, sa gresesti, nimeni nu e perfect, te rog inceteaza cu drama de genul acesta si invata sa fii mai bun. Nu am suportat niciodata oamenii care fac niste  topicuri de genul asta doar pentru a atrage atentia ca pleaca si se pierde o bucatica din dzeu pe pamant. Asa ca te rog pe viitor abtine-te de la astfel de topicuri si pentru orice fel de probleme sau intrebari legate de server/demo-uri iti stau la dispozitie aproape 24/7

• Like 1
  • Haha 1

Hai că deja se exagerează în topicul asta , vorba lu Taz .. prea multă dramă pentru nimic!

@quick aka KeNtT dacă vrei te aștept pe teamspeak , trebuie să avem o discuție în privat că o luași pe arătură!

Zici că o murit cineva atata dramă...

T.c!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...