Jump to content
Sign in to follow this  
LeonardST

Ban ,prefer sa vorbim aici

Recommended Posts

Posted (edited)

Oameni buni ,chiar era greu sa ma ajutati si pe mine ?NU  faceam misto cand spuneam ca nu stiu ce metode de verificare aveti acum,am o pauza de 7 ani,cand jucam eu cs se folosea messengerul pt poze.

Am avut si eu server,am avut chiar si comunitate cu ceva servere,chiar vreo 7-8,nu mai stau sa insir toate chestiile aici.

Ideea era ca nu joc cu cod,nu am jucat in viata mea,am folosit ani la rand steam dar acum nu mai am,m-am reapucat de 2 zile,ma adaptasem aici.

Nu gaseam testul vietii pe net,adica il gaseam dar nu ma lasa sa il downloadez,ma redirectiona pe diferite siteuri cu mii si mii de reclame.

Spuneti-mi ce e de facut,astept raspuns.

P.S : cu mine nu ai rabdare in conditiile in care eram spect dar ti 6-7 spectatori constant.

Edited by LeonardST (see edit history)

Banul l-am scos eu , da , sunt reclame dar daca vezi sus dreapta , ai un timp de 5 secunde dupa care il poti downloada .....asta pentru viitor .

Dacă nu te descurci vin-o pe teamspeak, dacă ai avut comunitatea ta trebuia să știi că există un loc unde stau adminii și playerii de vorbă sau puteai să întrebi pe srv! 

Am un laptop pe 2 gb rami abia ma lasa sa joc cs ,joc in 50-60 fps si la un flash sau 3-4 oameni lângă mine ma omoară fpsul

Nu ma cred Einstein nu zic ca sunt eu ...da am avut server ,comunitate ...iti fac sv cap-coada cu ce pluginuri vrei tu .

Pana la urma am reusit sa il iau ,sunt dispus oricand la teste .

Deea,am 32 de ani ,2 copii ,m-am reapucat de cs după 7-8 ani si am timp 1-2 ore pe zi doar seara....ce zici tu după tine crezi ca are rost sa bag ts ? 

Am rămas un pic in urma nu e problemă, nu ma fascinează tot ce a iesit acum in mediul cs'ului. 

Ms pt unban ,ne vedem pe server .

Bafta

Asta nu cred ca e o scuza,o sa ti se mai ceara si daca nu o sa dai din nou o sa primesti ban,asa ca mai bine vii pe TS sa te invatam sa il descarci,T/C

• Thanks! 1

Posted (edited)
Acum 4 ore, LeonardST a spus:

Deea,am 32 de ani ,2 copii ,m-am reapucat de cs după 7-8 ani si am timp 1-2 ore pe zi doar seara....ce zici tu după tine crezi ca are rost sa bag ts ? 

Am rămas un pic in urma nu e problemă, nu ma fascinează tot ce a iesit acum in mediul cs'ului. 

Ms pt unban ,ne vedem pe server .

Bafta

Da are rost , suntem unii de varsta ata sau chiar mai in etate , cu copii si stam ca si tine 1-2 ore TS , la treaba cu FPS , tot pe TEAMSPEAK v'ei primii ajutor in legatura cu setarile placii video sau cele din CS .....

Edited by DeiCS (see edit history)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...