Jump to content
Sign in to follow this  
Deea.

Propunere.

Recommended Posts

Aș avea 2 propuneri:

Prima propunere ar fi să scoatem comanda de făcut poze playerilor pentru simplu fap că nu o mai consider utilă. De multe ori când faci poze unui player ori se fac 3, ori 2 ori nu se face aia verde și spun asta pentru ca majoritatea la care le facem poze sunt playeri valve  dintre care mulți nu mai vor după sa isi instaleze alt cs și toate alea. Este mai usor să ne folosim doar de demo pentru că ar ajuta mulți admini să realizeze diferența dintre sunet și wall!

Să se adauge mapa de_dust2_xmas: https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2094/

Este doar o propunere doar:))

Edited by Deea. (see edit history)
  • Thanks! 1

Bună

Fiind doar un player, cred ca pot si eu sa mi spun părerea.

Acea comandă nu e problema, ci pluginul cu acea poză verde, dupa cum ai zis si tu este o problemă cu acea poza verde care de multe ori nu apare ca fiind verde, iar demo ul e sfant cum se zice.

Părerea mea e ca sa se scoată acel plugin cu acea poza verde , daca esti admin trebuie sa ti dai seama fara acea poza verde.

Iar in ceea ce privește hărțile cu iarnă, măcar virtual pe server virtual sa ninga 😂, sunt si alte mape cu iarna, deci sunt pro la cea cu mapele si contra la cea cu pozele, doar ca se scoata pluginul ala cu poza verde si sa se bage altul random.

Multumesc !

Edited by Stendhal
M* (see edit history)
  • Thanks! 1

On 12/16/2019 at 9:31 PM, Stendhal said:

Bună

Fiind doar un player, cred ca pot si eu sa mi spun părerea.

Acea comandă nu e problema, ci pluginul cu acea poză verde, dupa cum ai zis si tu este o problemă cu acea poza verde care de multe ori nu apare ca fiind verde, iar demo ul e sfant cum se zice.

Părerea mea e ca sa se scoată acel plugin cu acea poza verde , daca esti admin trebuie sa ti dai seama fara acea poza verde.

Iar in ceea ce privește hărțile cu iarnă, măcar virtual pe server virtual sa ninga 😂, sunt si alte mape cu iarna, deci sunt pro la cea cu mapele si contra la cea cu pozele, doar ca se scoata pluginul ala cu poza verde si sa se bage altul random.

Multumesc !

de acord cu tine

• Like 1

Eu unul as fi de acord cu scoaterea comenzi de ss, sunt multi admini care nu fac demo mai deloc, prefera sa faca doar poze...dar se va pierde foarte mult timp sa stai cu demo pe un player care nu joaca cu codul evident si asa iti va pieri cheful de joaca si in plus daca esti pe ts3 unde este galagie nu prea iti poti da seama daca joaca la sunet sau are cod. Deci sunt pentru a ramane cum este si acum.

Gresit , eroarea apare de la imgur.com , nu poti urca mai mult de 3 poze , in functie de marimea acestora , am patit'o chiar eu (joc la rezolutie mare) am pus toate 4 inclusiv cea verde , dar de vazut erau doar primele 3 , cu toate ca era si cea verde !!

Edited by DeiCS (see edit history)

1 hour ago, DeiCS said:

Gresit , eroarea apare de la imgur.com , mi poti urca mai mult de 3 poze , in functie de marimea acestora , am patit'o chiar eu (joc la rezolutie mare) am pus toate 4 inclusiv cea verde , dar de vazut erau doar primele 3 , cu toate ca era si cea verde !!

Înseamnă ca ar trebui urcate pe alte site uri de upload poze, aveți de unde alege ! 👍